VIVAX Klimatyzatory przenośne

Wysokiej jakości Klimatyzator przenośny VIVAX dostępny jest w dwóch wersjach:

  • w wersji chłodzącej: 
    • 2,64 kW - model AEG (Klasa energetyczna A)
    • 3,52 kW - model AEF (Klasa energetyczna A)
  • oraz w wersji chłodząco - grzewczej: 
    • 3,52 kW / 2,93 kW - model AEH (Klasa energetyczna A/A+)

Wbudowana pompa ciepła jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego ogrzewania elektrycznego. Wykorzystuje energię pochodzącą ze środowiska naturalnego, jest bardziej wydajna i zapewnia większą moc grzewczą. Dzięki mechanicznej cyrkulacji powietrza gwarantuje znacznie szybsze osiągnięcie optymalnej temperatury powietrza w pomieszczeniu.
Klimatyzator przenośny VIVAX wyposażony jest system samoodparowujący, dzięki czemu nie jest potrzebny zbiornik na wodę, a wielokierunkowe kółka ułatwiają przestawienie urządzenia w dowolne miejsce. Inteligentna technologia włączania i wyłączania umożliwia klimatyzatorom VIVAX będącym w trybie czuwania przechodzenie automatyczne w tryb oszczędzania energii. 
Urządzenia przenośne VIVAX są nie tylko praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu, ale również przyjazne dla środowiska. Wykorzystują czynnik chłodniczy R290, który jest gazem nietoksycznym bez ODP (potencjał niszczenia warstwy ozonowej) oraz o bardzo niskim współczynniku GWP (potencjał tworzenia efektu cieplarnianego).

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowościach i promocjach?

Podaj nam swój adres e-mail