Sukces marki VIVAX na targach WARSAW HVAC EXPO 2024

Podczas targów mieliśmy okazję zaprezentować najnowsze rozwiązania w zakresie klimatyzacji, wentylacji oraz technologii zarządzania klimatem w różnych typach budynków. Nasi eksperci udzielali informacji oraz demonstrowali możliwości prezentowanych produktów, co spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających.

Targi WARSAW  HVAC EXPO 2024 były doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Wymiana doświadczeń, plany i perspektywy na nowe przedsięwzięcia w 2024 to realny efekt naszego udziału w wydarzeniu, na który nie będziemy musieli długo czekać.

Co cieszy nas jednak najbardziej, to fakt, ze nasza obecność na targach przyczyniła się do zwiększenia świadomości marki VIVAX wśród potencjalnych klientów oraz branżowych profesjonalistów. Stoisko firmowe, materiały promocyjne oraz nasze prezentacje były doskonałą okazją do zaprezentowania naszych wartości oraz unikalnych rozwiązań. Cieszy nas fakt, ze klimatyzatory i pompy ciepła VIVAX, z roku na rok stają się coraz bardziej docenianie i popularne. O sukcesie marki VIVAX podczas targów zadecyował wysoki stosunek jakości do ceny, które są niezwykle konkurencyjne, ale także zastosowane technologie i rozwiązania technologiczne, dzieki którym urzadzenia marki VIVAX można zastosowac w każdym możliwym miejscu. 

Udział w tych targach był dla naszej firmy niezwykle owocny. Pozwolił nam on nie tylko na promocję naszych produktów i usług, ale także na budowanie relacji z klientami oraz poszerzanie wiedzy w branży. Jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowi wykorzystać zdobytą na targach wiedzę oraz kontakty w naszej dalszej działalności biznesowej.