VIVAX wpis na liście ZUM

Lista ZUM to baza, mająca na celu  pomoc dla wnioskodawców „Czystego Powietrza” w wyborze urządzeń i materiałów kwalifikujących się do dofinansowania. Baza ta ma charakter informacyjny, nie stanowi rankingu, a urządzenia i materiały uszeregowane są w kolejności losowej. Niemniej jednak, zestawienie to pozwala na szybkie i sprawne odnalezienie odpowiedniego sprzętu  i porównanie parametrów z urządzeniami innych producentów.

Wszystkie urządzenia marki VIVAX, które oferujemy spełniają wymogi dofinansowania z programu „Czyste Powietrze”.  Na ten moment pompy ciepła powietrze-powietrze (klimatyzatory), które posiadają już dokonany wpis na liście ZUM to:

H+ Design: ACP-12CH35AEHI+ R32

H+ Design: ACP-18CH50AEHI+ R32

Y Design: ACP-12CH35AEYIs R32

M Design: ACP-09CH25AEMIs R32

M Design: ACP-12CH35AEMI/I2s / ACP-12CH35AEMI/O2s

M Design: ACP-18CH50AEMIs R32

M Design: ACP-24CH70AEMIs R32

E Design PRO: ACP-12CH35AEEI/I PRO / ACP-12CH35AEEI/0 PRO

R+ Design: ACP-09CH25AERI+ R32

R+ Design: ACP-12CH35AERI+ R32

R+ Design: ACP-18CH50AERI+ R32

R+ Design: ACP-24CH70AERI+ R32

 

Użytkownik listy ma wgląd w parametry urządzenia grzewczego oraz szeregu dokumentów takich jak m.in.: etykieta energetyczna, dokumentacja techniczna, deklaracja zgodności produktu CE, karta produktu, karta katalogowa, a także link do produktu na stronie producenta.

Produkty VIVAX to urządzenia, które instalatorzy polecają swoim Klientom już od wielu lat. Produkty VIVAX są dostępne na rynku europejskim ponad 19 lat i są znane w 35 krajach świata. Dlaczego Klienci wybierają klimatyzatory VIVAX? Są co najmniej 3 powody:

·        Nowoczesny i niezawodny sprzęt

·        Bardzo dobry stosunek jakości do ceny

·        Atrakcyjny wygląd

Ponad to, klimatyzatory VIVAX to urządzenia które nadają się nie tylko do chłodzenia, ale również do ogrzewania. Zgodnie z założeniami rządowego programu Czyste Powietrze, inwestorzy mogą otrzymać dofinansowanie na zakup systemu klimatyzacji. Opcja ta dotyczy urządzeń, które posiadają w sobie funkcję grzania powietrza – czyli każdy klimatyzator VIVAX dostępny w naszej ofercie. Kwota dotacji w ramach programu Czyste Powietrze na zakup klimatyzatora z funkcją grzania to zwrot 30% kosztów inwestycji. Jednocześnie cała kwota nie może przekroczyć 3000 złotych.

Aby móc ubiegać się o dofinansowanie z tego programu, klimatyzator musi mieć klasę efektywności energetycznej na poziomie minimum A+, a większość klimatyzatorów VIVAX ma klasę energetyczną A+++/A++, w związku z tym można wybrać produkt o podwyższonej efektywności energetycznej w zaskakująco niskiej cenie.

W celu poznania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu z naszymi oddziałami handlowymi w Lublinie, Rzeszowie i Warszawie KONTAKT

Pliki do pobrania